Ez a füles azt is megmutatja, mit tartogat számunkra a jövő

A Google augusztus elején tartotta a legutóbbi hardveres eseményét, ahol bemutatták a Pixel 9 készülékcsaládot, a Pixel Watch 3 okosórát és a Pixel Buds Pro 2 fülhallgatót. Ezen kütyük különlegessége, hogy hosszú idő után végre hazánkban is kaphatók hivatalosan, így adott a gyártói jótállás, illetve a szervízszolgáltatás. Korábban alaposan kiveséztem, hogy pontosan mit tudnak a csúcsmobilok, kipróbáltam a keresőóriás óráját is, most pedig azt néztem (és hallgattam) meg, mire képes a Google fülese.

Fejhallgató vagy fülhallgató?

Nemrég külön cikkben foglalkoztunk azzal, hogy miben különbözik egy fej- és fülhallgató, mik az előnyeik, a hátrányaik, és mikor melyiket érdemes használni.

Google Pixel Buds Pro 2 fülhallgató

A Pixel Buds 2 Pro a gyártó korábbi, egészen egyedinek mondható dizájnját viszi tovább, aminek hála az eszköz kiemelkedik azon megoldások tengeréből, amelyek az Apple által divatba hozott pipa-szerű megoldást alkalmazzák (mint a szintén idei Galaxy Buds 3 Pro). A Google formaterve továbbra is egy gombra emlékeztet (főleg a fülbe helyezve), de látható fejlődéssel, hiszen a méret minden korábbinál kisebb, így ez a kivitel már egyáltalán nem fest olyan furcsán, mint a 2017-ben debütált első változat.

A kialakítást illetően a tesztalanyom egy in-ear, tehát „agybadugós” eszköz: a vetőcső végén cserélhető szilikon harangok találhatók, amik egyben a passzív zajszűrésért is felelősek. Utóbbi ugye annyit tesz, hogy a puha és rugalmas anyag a hallójáratunk falához szorulva már önmagában tompítja valamennyire a kívülről érkező hangokat.

Galéria

Varga Jennifer / 24.hu

Google

Cikk forrása

Ugyanabból a kategóriából származó cikkek:

    Nincs